Porady

Kong - niepozorna zabawka o wielkich możliwościach.
KONGI z wyglądu są niepozorne - kawałek mocnej gumy uformowany w bliżej nieokreślony kształt (coś pomiędzy gruszką, bałwankiem a piramidką) z otworem w środku... Tylko tyle... A może aż tyle? Gwarantujemy Wam, że zdecydowanie to drugie! Dlaczego?
Zapraszamy do lektury artykułu poświęconego tym wyjatkowym zabawkom behawioralnym.
więcej
Tylko spacer i aż spacer!
4680!!! Tyle GODZIN w ciągu swojego życia spędza na spacerze przeciętny pies. Co więcej, tyle godzin spędzają na spacerze z psem jego opiekunowie. Przyznajcie, że to całkiem poważna sumka i choćby z tego powodu warto się nad tą formą aktywności nieco bardziej pochylić.

Czy to jedyny powód? Oczywiście nie! Zapraszamy do lektury artykułu na temat psich spacerów.
więcej
Zabawy węchowe - idealny sposób na psią nudę!
Idealnym rozwiązaniem, aby zapewnić psu ciekawe zajęcie, wykorzystując jego nos oraz wydłużając czas poświęcony na zdobywanie pokarmu są zabawy węchowe. Dla psa jest to doskonała forma aktywności, zaspokajająca jego naturalną potrzebę węszenia a dla świetny sposób na psią nudę i odpowiednie ukierunkowanie niespożytej energii naszych pupili.
więcej
Zwykła - niezwykła kula smakula!
Kula-smakula to zabawka niepozorna, niedroga i nie... zastąpiona! Zachęcamy Was, by stała się ona stałym elementem wyposażenia Waszych zwierząt i by zamiana jednego posiłku dziennie na zabawę z kulą weszła na stałe w Wasz codzienny rytm. Jak używać kuli i dlaczego warto dowiecie się czytając dalej i wypróbowjąc poniższe rady we własnym domu!
więcej
Jak zmotywować psa do współpracy?
Szkolenie psów bardzo często kojarzone jest tylko z nagradzaniem psa smakołykami. Wiele osób myśli, że to właśnie jest klucz do sukcesu i dzięki smakołykom mogą zdziałać wszystko. 
Zastanówmy się jednak, co tak naprawdę motywuje psa do współpracy z nami. Co zrobić, aby osiągnąć sukces, a wypracowane komendy działały zawsze i w każdych warunkach.
 
więcej
Jak przyzwyczaić psa do klatki i dlaczego warto to zrobić!
Klatka często kojarzy nam się dość niemiło… Jak to? Zmykać psa w klatce? Co to w ogóle za pomysł? Warto jednak spojrzeć na to z zupełnie innej perspektywy. Zapraszamy do lektury artykułu, z którego dowiecie się jak przyzywczaić psa do klatki , dlaczego wiele psów tak lubi w niej przebywać i jak wykorzystać to miejsce do rozwiązania wielu psich problemów. 
więcej
Zabawki dla szczeniąt - najlepsza inwestycja w przyszłość;)
Niby wszyscy wiemy, że szczeniaki lubią gryźć różne rzeczy, jednak z drugiej strony tak mało przykładami wagi do tego, aby zapewnić maluchowi odpowiednie przedmioty do gryzienia i od samego początku uczyć go, co wolno gryźć, a co nie. Zobaczmy zatem, co obecnie rynek zoologiczny oferuje dla naszych małych czworonożnych przyjaciół i co wybrać w tym całym gąszczu ofert;)
więcej
Socjalizacja szczeniąt
Socjalizacja to inaczej przyzwyczajenie psa do rozmaitych rzeczy i zjawisk, które może spotkać w swoim życiu.  Proces ten jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju szczenięcia, aby wyrósł z niego pewny siebie, zrównoważony i stabilny emocjonalnie pies, który będzie umiał poradzić sobie w ludzkim świecie. 

więcej
Lody, lody dla ochłody!
Temperatura bije rekordy, osiągając nawet 40 stopni. Niektóre psy znoszą to lepiej, inne gorzej, wszystkie jednak zasługują na odrobinę ochłody w te gorące dni. Możemy zrobić to poprzez danie im zimnego, namoczonego ręcznika, dodanie kostek lodu do miski, lub zabranie nad wodę w zacienione miejsce. Jest jednak jeszcze coś, co zrobić może każdy z nas bez wychodzenia z domu - PSIE LODY:)
więcej
Jak pomóc psu przetrwać Sylwestra?
Noc sylwestrowa to dla większości zwierząt najgorsza noc w roku. Rozbrzmiewające huki, wystrzały, dziwne obiekty pojawiające się na niebie, ogrom przerażających bodźców, które docierają do naszego czworonoga z kilkakrotnie większą siła niż do nas sprawia, że ta noc może stać się dla nich koszmarem. Jak zatem pomóc naszym psom i zredukować ich stres? Oto kilka wskazówek, które mamy nadzieję pomogą Wam i waszym psom przetrwać tą najtrudniejszą noc w roku.
więcej


Porady

Kong - niepozorna zabawka o wielkich możliwościach.
KONGI z wyglądu są niepozorne - kawałek mocnej gumy uformowany w bliżej nieokreślony kształt (coś pomiędzy gruszką, bałwankiem a piramidką) z otworem w środku... Tylko tyle... A może aż tyle? Gwarantujemy Wam, że zdecydowanie to drugie! Dlaczego?
Zapraszamy do lektury artykułu poświęconego tym wyjatkowym zabawkom behawioralnym.
więcej

Polecane produkty

Partnerzy