Szkolenie psów

UWAGA! Z przykrością informujemy, że na tą chwilę nie prowadzimy zapisów na nowe kursy.

Szkolenie psa to nie tylko nauka komend. To przede wszystkim nauka wzajemnego zrozumienia, komunikacji i współpracy. 
Zależy nam, aby w trakcie zajęć dać Państwu solidne podstawy dla szczęśliwego i bezproblemowego życia z psem!
 
Główną zaletą naszych kursów jest indywidualna praca z instruktorem oraz dostosowanie programu i metod do potrzeb do konkretnego psa i jego rodziny. Dzięki temu szkolenie jest jeszcze przyjemniejsze i bardziej efektywne. 
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową:
Szkolenie psów dorosłych
Kurs przeznaczony jest dla psów w każdym wieku, od podrostków do seniorów, które sprawiają kłopoty wychowawcze. W naszej szkole dla psów nauczysz się jak postępować z psem, aby wychować go na radosnego i niekłopotliwego towarzysza.
 
więcej
Szkolenie dla szczeniąt
Program dla szczeniąt stanowi połączenie wczesnej socjalizacji psiaka z zabawą oraz nauką prawidłowych zachowań. Celem naszego kursu jest nauka psa i jego właściciela wzajemnego zrozumienia, prawidłowej komunikacji oraz przygotowanie do wspólnego, harmonijnego życia. 
 
więcej
Konsultacja: Szczeniak w domu i co dalej?
Pierwsze dni maluszka w nowym domu to czas szczególny, warto się do niego przygotować, aby jak najlepiej ten okres wykorzystać. Szczenię poznaje was, poznaje dom i zasady w nim panujące. Tworzy się między wami więź, powstaje pierwsza nić porozumienia, która będzie się rozwijać w kolejnych latach. Prawidłowe postępowanie ze szczeniakiem od pierwszych dni w domu jest bardzo ważne i z pewnością zaprocentuje w przyszłości! 
więcej
Pojedyncze zajęcia szkoleniowe
W niektórych przypadkach istnieje możliwość umówienia się tylko na kilka spotkań (bez konieczności realizacji całego kursu). Cena jednego spotkania szkoleniowego to 100zł.
więcej


Porady

Kong - niepozorna zabawka o wielkich możliwościach.
KONGI z wyglądu są niepozorne - kawałek mocnej gumy uformowany w bliżej nieokreślony kształt (coś pomiędzy gruszką, bałwankiem a piramidką) z otworem w środku... Tylko tyle... A może aż tyle? Gwarantujemy Wam, że zdecydowanie to drugie! Dlaczego?
Zapraszamy do lektury artykułu poświęconego tym wyjatkowym zabawkom behawioralnym.
więcej

Polecane produkty

Partnerzy